פתרונות משטח שמבטיחים בטיחות והיגיינה

קניונים אני קמעונאות חדרי אירוח חנויות תכשיטים

קמעונאות

In retail industry an exceptional customer experience is the key to survive, wherein admiration leads to jump start the progress. Be it a Shopping mall, Automobile showroom or a jewelry store – it all matters how exemplary they all look to make others admire their looks.

To add on to the beauty of such spaces – Greenlam brings to you its exquisite range of laminates to add an understated style to it. They are not only decorative but also extremely functional and look premium to the core.

Use on walls, cupboard doors, shelving units, partitions, cubicles, lobbies, and various other spaces. Applied horizontally or vertically, these panels will add beauty to any design. From the natural effect of woods and stones to the bold statements of patterns, colours and individual prints, it’s easy to create the bespoke feel you need.

Greenlam Laminates are also durable and scratch-resistant, making it an ideal product to be used in such high-traffic areas.

חזית חיצונית

בין אם החזית נמצאת בסביבת קניונים מבוקרת ובין אם מדובר בחנות העומדת בפני עצמה, הגורם החשוב לה הוא כיצד היא תיראה, עד כמה חזית חיצונית זו תהיה עמידה וכיצד תחזוקת התחזוקה תשפיע על חלקו החיצוני של בניין לתקופה ארוכה יותר - תוך שמירה על כל הפרמטרים הללו בחשבון - גרינלאם הציגה את Greenlam Clads - לוחות קומפקטיים חיצוניים בעלי ציון חיצוני מיידי, אלא גם מעולים מבחינה טכנית. מיוצר בטכנולוגיית GLE מעולה אשר מעניקה לה יתרונות שונים כגון: ביצועי UV מעולים מה שהופך את החלק החיצוני לא לאבד את צבעיהם לאורך זמן, בעל יציבות מזג אוויר קיצונית, עמידות כימית מצוינת, תכונות אנטי-מלכלכות גבוהות, עמידות בפני שריטות מעולה, עמיד בפני קורוזיה, תכונות אנטי סטטיות גבוהות, עמיד בפני פרוסט, תכונות אנטי גרפיטי מעולות, עמידות בפני גשמים חומציים, יכולת ניקוי קלה של פני השטח ובכך הופכת אותו לאחד המוצר המועדף ביותר.

חדר משפט / תצוגה / SHOPSYSTEM

למינציה של Greenlam עוזרת להוסיף סגנון מאופק לכל חלל. הם לא רק דקורטיביים אלא גם פונקציונליים במיוחד. שימוש בקירות, דלתות ארונות, יחידות מדפים, מחיצות, תאים, לובי, וחללים שונים אחרים. מיושם בצורה אופקית או אנכית, לוחות אלה יוסיפו יופי לכל עיצוב. למינציה של גרינלאם גם עמידה ועמידה בפני שריטות, מה שהופך אותה לאידיאלית באזורים עתירי תנועה.

לוח קיר / גרם מדרגות

אזור משותף לטייל בו ולמקום בו נטיית הפגיעה בשוגג בקירות גבוהה - Greenlam מציעה חיפויי Greenlam - למינציה קומפקטית כיתה קומפקטית פתרונות חיפוי מהפכניים לחיפוי פנים אשר נועדו להתמזג בצורה חלקה עם הקיר המספק הגנה יחד עם אסתטיקה טובה.

חדר

מקום בו התברואה ממלאת תפקיד חשוב - Greenlam מציעה את STURDO ™ - מבחר מדהים של שירותים / פתרונות UMP ומלתחות משובצים בעיצובים ייחודיים ותכונה חדשנית. קל להתקנה ללא תחזוקה, המאפיין כנגד אנטי בקטריאלי - מעכב צמיחה של חיידקים / חיידקים מזיקים ועומד בתקן EN438 מה שהופך אותו לרלוונטי יותר לשמירה על יופיו ועמידותו לפרק זמן ארוך יותר.

דלפק חשבוניות

אזור שבו המגעים על פני השטח גבוהים ובגלל זה שמירה על היגיינה היא בראש סדר העדיפויות. Greenlam - למינציה AFX (נגד טביעות אצבע) & amp; לרבד אנטי בקטריאלי, מבטיח כי המשטח עליו המגעים גבוהים לא רק מעכב את הצמיחה של 99.9% חיידקים וניתן גם לנקות אותו מבלי לפגוע במשטח שלו.

יתרונות עיקריים

לא- נַקבּוּבִי

לא- נַקבּוּבִי

מרחב שרק מאפשר למחמאות לחלחל פנימה, ולא אבק ומים.

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

למרחבים השומרים על וירוסים, חיידקים ופטריות, ושומרים על בטיחותך ושלם.

קל לנקות

קל לנקות

חללים קלים לתחזוקה שעוברים מבולגן לניקיוני תוך שניות.

עמיד מאוד בכימיקלים

עמיד מאוד בכימיקלים

כדי להבטיח שהמרחבים היפים שלך לא מגיבים לתגובות כימיות כלשהן

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

איכות אוויר נקית יותר נקייה כך שתנשמו רק אוויר צח ונקי.

Get In Touch With Us

×

    get in touch