פתרונות משטח שמבטיחים בטיחות והיגיינה

בית ספר I קולג 'I בחינות מעבדות | קָפֵטֶרִיָה

חינוך

לצורך למידה יעילה ואפקטיבית, האווירה של מקום חשובה לא פחות מחומר הקריאה או הסגל. בעוד שמרבית מכוני החינוך מעוצבים עם קירות הצבועים בצבעים קודרים הנשחקים בעוד כשנה, לרבד הלחץ הגבוה יש מגוון אפשרויות לבחירה שיהפכו מכון חינוכי לא רק לידידותי לסטודנטים, אלא גם לקלאסי וידידותי לסביבה.

עם למינציה של Greenlam יש לך אפשרות לבחור שילוב של צבעים לעיצוב העיצוב או לחלופין על דוגמאות משוכללות שיעניקו אווירה ייחודית מאוד עבור התלמידים ללמוד בהם. עם אפשרויות אינסופיות של צבעים לבחירה, תוכל להכין את פנים נראה כיפי ומשונה, מה שמקל על העיניים מבלי להיות חזק מדי. צבעים ודוגמאות מרגיעים על משטחי למינציה שאינם מחזירים אור, אידיאליים לעיצוב כיתות ומזנון. מספרייה ועד מעבדות, תוכלו לבחור במגוון רחב של צבעים אחידים שיגרמו לחדרים להיראות מוגדרים היטב.

כמו כן, כסטנדרט המציע לכל המוצרים שלנו תכונות אנטי בקטריאליות מה שהופך אותו לרבד ללא חיידקים 99.99% המבטיח בטיחות לילדים אוכלים ללא זיהום.

המשטח הלא נקבובי שלה הופך אותו לדוחה הידרו מכיוון שהם אינם סופגים מים או נוזלים כלשהם ובכך נמנעים מעיוותים או נרקבים ובכך שומרים על יופיים עם עמידות לאורך זמן רב יותר.

עם זאת, המוצרים שלנו הם גם Greenguard & amp; Greenguard Gold מוסמך – מאשר לדבוק בהקשר להציע לרבד בלחץ גבוה ללא שפכים כימיים – מה שהופך את איכות האוויר הפנימית לבטוחה יותר.

חזית חיצונית

מלבד היותה אסתטית, חזית בניין ממלאת גם תפקיד חשוב בהתייעלות אנרגטית. חיפוי גרינלאם - למינציה של חזית בדרגה חיצונית - חסכוניים ביותר באנרגיה מכיוון שהם מאפשרים זרימת אוויר ומסייעים לאוורור מוגבר. הם יוצרים אפקט ארובה המושך אוויר דרך החלל, ומסייע בהסרת חום ולחות מגשם או מעיבוי. כמו כן, מסך הגשם חוסם עלייה מסוימת בשמש ומתאים לבידוד רציף, ובכך מקטין משמעותית את הצורך במיזוג אוויר ומוסיף ערך משמעותי למשתמש.

קבלה / חדר המתנה

קבלת פנים היא ההיבט הראשון של הבניין שרוב המבקרים נתקלים בו, שבו המגעים על פני השטח הם גבוהים, ושמירה על היגיינה היא בראש סדר העדיפויות. Greenlam - לרבד AFX (נגד טביעות אצבע) ולמינציה אנטי בקטריאלית, מבטיח כי המשטח עליו המגעים גבוהים לא רק מעכב את הצמיחה של 99.9% חיידקים וניתן גם לנקות אותו בקלות מבלי לפגוע במשטח שלו. Greenlam - מציעה גם את ערכות הדלתות המיוחדות שלה תחת המותג Mikasa –Doors & Frames המהווים למעשה חלק אמין ממערכת ההגנה האש הכוללת של מבנים על ידי הצעת דלתות & מסגרות מדורגות אש - המעכבת את התפשטות האש למשך Upto 120 דקות.

פְּרוֹזדוֹר

אזור משותף לטייל בו ולמקום בו נטיית הפגיעה בשוגג בקירות גבוהה - Greenlam מציעה חיפויי Greenlam - למינציה קומפקטית כיתה קומפקטית פתרונות חיפוי מהפכניים לחיפוי פנים אשר נועדו להתמזג בצורה חלקה עם הקיר המספק הגנה יחד עם אסתטיקה טובה.

חדר כושר / מוזיקה / אודיטוריום / חדר צוותים

Greenlam, המותג המוביל בלמינציה דקורטיבית ומעוצבת, מציע מגוון סוגי הלמינציה הטובים ביותר עבור החלל שלך, החל בסטנדרט וכלה במתכתי ועד למרקמים, וכעת תוכל לבחור מתוך שפע של אפשרויות להתאמה אישית של החלל שלך בעיצוב הרצוי לבחירתך הלמינציה שלנו איכותית מה שגורם למשטח להיראות לא רק עשיר ומסוגנן אלא גם על ידי היותו אנטי בקטריאלי - מגן על ידי חסימת צמיחתם של חיידקים מזיקים וסוכני חיידקים על פניו והופך אותו לסביבה ללא GERM. גרינלאם מציעה גם למינציה בכיתת גיר ומרקר בכדי לשפר את הילדים לכתוב ולעשות את היצירתיות וכל עוד הם יכולים בלי שום אפקט רוח או שריטות או ללבוש. מוצרי Greenlam הם גם מוסמכים ל- Greenguard & Greenguard Gold - המאשרים כי Greenlam דבק בהקשר של הצעת הלמינציה ללא שפכים כימיים - מה שהופך את איכות האוויר הפנימית לבטוחה יותר.

מעבדה

גרינלאם מציעה את מגוון הלמינציה הקומפקטית של Lab Guardian המתאימה ביותר למעבדות ולמרכזי מחקר מדעיים - שתוכננו במטרה להגן על משטח מפני התעללות כימית. בהתאם לבדיקת נקודה כימית של SEFA 8.1-PL-2010 - לרבד קומפקטי זה עובר טיפול מיוחד ואחריו תהליך EBC אשר לא רק שהופך את הלמינציה לעמידה ביותר לרוב הכימיקלים כמו: חומצות חנקן / גופרתית / פוספוריות, אצטיל אמיל, אלכוהול אתילי, אצטון ופחמן טטרכלוריד, אך גם הופך אותו ללא נקבובי ובכך למזער את הצמיחה של חיידקים שכיחים וכו 'על פניו.

מעבדת מחשבים / חדר שרתים

מקום בו כוחות חשמל סטטיים נכנסים לפעולה ונוטים לפגוע במכשירים הרגישים לסטטיות. גרינלאם מביא לכם את ה- ESD שלו - לרבד (למינציה מפזרת אלקטרוסטטית) שהוא חמש פעמים נוקשה יותר מתחליפיו, מעכב את חלקיקי האבק כדי להישאר על פניו, מנקז מטענים סטטיים כדי למזער נזק למכשירים אלקטרוניים רגישים, מה שהופך אותו למוצר רלוונטי יותר. לשימוש במעבדות מחשבים או בחדר שרתים.

קָפֵטֶרִיָה

עבור אזורים כאלה בהם פרמטרים היגייניים מהווים תהודה - Greenlam מציעה לו למינציה אנטי בקטריאלית ונגד טביעת אצבע ולמינציות קומפקטיות המיועדות לקשט משטחים הדורשים היגיינה וביצועים סופרלטיביים. בהיותו לרבד אנטי בקטריאלי יש לו יכולת פה אחד לצמיחה של 99.9% מהחיידקים הנפוצים ובכך למנוע חיידקים כאלה לגרום לזיהומים לשרוד על פניו ובכך להיות בטוח במזון. למינציה נגד טביעות אצבעות - הם למינציה שטופלה במיוחד עם משטח מאט והפטיקה חלקה, מה שלא מאפשר לכלוך, כתמים או זיהומים אחרים לסמן את ההדפסה שלהם על פניו, יתרונותיו הנוספים של עמידות בפני הידרו, עובש ושריטות מקלים גם על לשמור לאורך זמן רב יותר.

חדר / נעילה

מקום בו התברואה ממלאת תפקיד חשוב - Greenlam מציעה את STURDO ™ - מבחר מדהים של שירותים / פתרונות UMP ומלתחות משובצים בעיצובים ייחודיים ותכונה חדשנית. קל להתקנה ללא תחזוקה, המאפיין כנגד אנטי בקטריאלי - מעכב צמיחה של חיידקים / חיידקים מזיקים ועומד בתקן EN438 מה שהופך אותו לרלוונטי יותר לשמירה על יופיו ועמידותו לפרק זמן ארוך יותר.

בֵּית מִרקַחַת

מדובר באזורים סטריליים גבוהים שבהם אמצעי בטיחות בנושא בריאות הם בראש סדר העדיפויות, גרינלאם מבטיחה כי כל מוצריה מקפידים על הקפדה על בטיחות והיגיינה בריאותית. למינציה קומפקטית עמידה כימית - Greenlam Lab Guardian & Greenlam Clads - למינציה קומפקטית כיתה פנים הם מוצר המבטיח הגנה מוחלטת מפני סכנות בריאותיות על ידי היותם למינציה אנטי בקטריאלית אשר נכנסת למשחק כאשר לרבד מוחדר לחומר אנטי מיקרוביאלי ועובר בדיקת יעילות אנטי מיקרוביאלית חמורה ועמידות בפני חיידקים - מה שהופך אותה לרבד ללא חיידקים 99.9%.

יתרונות עיקריים

לא- נַקבּוּבִי

לא- נַקבּוּבִי

מרחב שרק מאפשר למחמאות לחלחל פנימה, ולא אבק ומים.

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

למרחבים השומרים על וירוסים, חיידקים ופטריות, ושומרים על בטיחותך ושלם.

קל לנקות

קל לנקות

חללים קלים לתחזוקה שעוברים מבולגן לניקיוני תוך שניות.

עמיד מאוד בכימיקלים

עמיד מאוד בכימיקלים

כדי להבטיח שהמרחבים היפים שלך לא מגיבים לתגובות כימיות כלשהן

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

איכות אוויר נקית יותר נקייה כך שתנשמו רק אוויר צח ונקי.

Get In Touch With Us

×

    get in touch