למינציה לטיפולי בריאות

תעשייה זו מתמקדת בעיקר בהיגיינה מכיוון שהיא חשובה ביותר, ובעקבות סטנדרטים מחמירים היא מבטיחה שסביבתה תואם תמיד את הפרוטוקולים הדרושים בכדי להבטיח בטיחות ועמידות בפנימיות כמו גם בחיצוניות. כתרומה, במקום בו הבריאות והבטיחות הם קריטיים, ניתן תמיד לסמוך על למינציה של גרינלאם.

R & amp; D Greenlam מיוצר ביחידות ברמה עולמית, עם כישורי עיצוב מופתיים, ומביא מגוון של עיצובים למינציה דקורטיבית אשר לא רק מוסיפה יופי לחללים אלא גם מבטיחה כי היא עוקבת אחר כל הפרמטרים לקראת הצעה בריאותית וסביבתית, ולכן כל הדקורטיביות שלה לרבד מגיע עם תכונה אינהרנטית של היותו אנטי בקטריאלי, והופך ללמינציה המתקדמת היחידה בעולם בעלת הכוח בפני עצמו לעצור 99.99% צמיחה של חיידקים נפוצים (סטרפטוקוקוס פקאליס, סטפילוקוקוס אוראוס, Escherichia קולי, סלמונלה טיפימורין וכו ‘) מבטיחים. אורח חיים בריא ומוגן.

הוספת לכך Greenlam מציעה גם מגוון מגוון של תיקי מוצרים החל ממיקאסה דלתות & amp; מסגרות, Greenlam AFX – למינציה נגד טביעות אצבע, חוץ & amp; לוחות קומפקטיים כיתה פנים, תאי שירותים & amp; פתרונות לוקר, המעניקים לחללים זהות ייחודית עם מוצריה ברמה העולמית על ידי שמירה על סטנדרטים בינלאומיים למרחב בריא יותר.

חזית חיצונית

החזית החיצונית או פניו של בניין הם אחד החלקים החשובים ביותר המגדירים את המבנה, והוא בנוי בהיבט המהותי שלו כדי לשמור על יופיו ויציבותו גם בסכנות מזג אוויר קשות. Greenlam מציע לכם לרבד למינציה קומפקטית חיצונית. באמצעות טכנולוגיית GLE מהפכנית - פנלים קומפקטיים אלה מטופלים כדי להתנגד לתנאי מזג אוויר קשים, לחות, חיידקים ואפילו עמידות בפני אש ועמידות גבוהה ובכך שומרים על מהותו של בניין מבחינת יופי ועמידות.

קבלה / חדר המתנה

קבלה או ליתר דיוק דלפק הקבלה הוא ההיבט הראשון של הבניין שרוב המבקרים נתקלים בו, שבו המגעים על פני השטח גבוהים ובגלל זה עדיפות לשמירה על היגיינה - Greenlam מציעים את המוצר שלה - Greenlam - AFX (Anti-Finger finger) למינציה & לרבד אנטי בקטריאלי, שמבטיח שהמשטח עליו המגעים גבוהים אינו מאפשר צמיחה של 99.9% חיידקים וניתן לנקות אותו בקלות מבלי לפגוע במשטח שלו. מיקאסה - רצפות - הם התמצית של האותנטיות וגרמו לכם ליהנות מהיופי האסתטי של עץ אמיתי ללא כל חסרונותיו. על ידי שימוש בעץ אמיתי שמקורו באחריות, הרצפות שלך יתעלו את המהות השלווה של הטבע בכל החלל שלך עם כל קרש.

פְּרוֹזדוֹר

אזור משותף לטייל בו ולמקום בו נטיית הפגיעה בשוגג בקירות גבוהה - Greenlam מציעה חיפויי Greenlam - למינציה קומפקטית כיתה קומפקטית פתרונות חיפוי מהפכניים לחיפוי פנים אשר נועדו להתמזג בצורה חלקה עם הקיר המספק הגנה יחד עם אסתטיקה טובה.

רופאים / חדר מטופלים

אלה תחומים שבהם ההיגיינה ממלאת תפקיד חשוב ביותר וננקטים אמצעים למניעת הידבקות והעברת מחלות - לרבד של גרינלאם מקפיד על כל הצעדים הללו כדי למנוע התפשטות של זיהום או מחלה על ידי מתן למינציה אנטי בקטריאלית - הלמינציות המתקדמות ביותר שיש הכוח כשלעצמו לעצור צמיחה של כמעט 99.9% של חיידקים נפוצים (סטרפטוקוקוס פאקאליס, סטפילוקוקוס אוראוס, אשריצ'יה קולי, סלמונלה טיפימורין וכו ') המבטיחים אורח חיים בריא ומוגן. אחריו, Greenlam מציע גם למינציה נגד טביעות אצבעות - (AFX) שהן לרבד גימור מאט במיוחד, שטופלו במיוחד בכדי להפוך את פני השטח ללא סימנים, כתמים המקלים על ניקוי זיהומים ושמירה על ההיגיינה.

תיאטרון הפעולה / מעבדות

מדובר באזורים סטריליים גבוהים שבהם אמצעי בטיחות בנושא בריאות הם בראש סדר העדיפויות, גרינלאם מבטיחה כי כל מוצריה מקפידים על הקפדה על בטיחות והיגיינה בריאותית. למינציה קומפקטית עמידה כימית - Greenlam Lab Guardian & Greenlam Clads - למינציה קומפקטית כיתה פנים הם מוצר המבטיח הגנה מוחלטת מפני סכנות בריאותיות על ידי היותם למינציה אנטי בקטריאלית ואחריו Mikasa - דלתות ומסגרות המספקות פתרונות להגדרת דלתות מעכבי אש ובכך הופכות אותה למתאימה. לשימוש באזורים כאלה ובכך לעמוד בנורמות הבטיחות והבריאות כאחד.

חדר שינה / תָא

מקום בו התברואה ממלאת תפקיד חשוב - Greenlam מציעה את STURDO ™ - מבחר מדהים של שירותים / פתרונות UMP ולוקרים משובצים בעיצובים ייחודיים ותכונה חדשנית. קל להתקנה ללא תחזוקה, המאפיין שלה אנטי בקטריאלי - מעכב את הצמיחה של חיידקים / חיידקים מזיקים ועומד בתקן EN438 מה שהופך אותו לרלוונטי יותר לשמירה על יופיו ועמידותו לתקופה ארוכה יותר.

בית משפט / מטבח

עבור אזורים כאלה בהם פרמטרים היגייניים מהווים תהודה - Greenlam מציעה לה למינציה אנטי בקטריאלית ונגד טביעת אצבע ולמינציות קומפקטיות המיועדות לקשט משטחים הדורשים היגיינה וביצועים סופרלטיביים. בהיותו לרבד אנטי בקטריאלי יש לו יכולת פה אחד לצמיחה של 99.9% מהחיידקים הנפוצים ובכך למנוע חיידקים כאלה לגרום לזיהומים לשרוד על פניו ובכך להיות בטוח במזון. למינציה נגד טביעות אצבעות - הם למינציה שטופלה במיוחד עם משטח מאט והפטיקה חלקה, מה שלא מאפשר לכלוך, כתמים או זיהומים אחרים לסמן את ההדפסה שלהם על פניו, יתרונותיו הנוספים של עמידות בפני הידרו, עובש ושריטות מקלים גם על לשמור על משך זמן ארוך יותר.

יתרונות עיקריים

לא- נַקבּוּבִי

לא- נַקבּוּבִי

מרחב שרק מאפשר למחמאות לחלחל פנימה, ולא אבק ומים.

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

למרחבים השומרים על וירוסים, חיידקים ופטריות, ושומרים על בטיחותך ושלם.

קל לנקות

קל לנקות

חללים קלים לתחזוקה שעוברים מבולגן לניקיוני תוך שניות.

עמיד מאוד בכימיקלים

עמיד מאוד בכימיקלים

כדי להבטיח שהמרחבים היפים שלך לא מגיבים לתגובות כימיות כלשהן

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

איכות אוויר נקית יותר נקייה כך שתנשמו רק אוויר צח ונקי.

Get In Touch With Us

×

    get in touch