פתרונות משטח שמבטיחים בטיחות והיגיינה

משרדים מסחריים I

מִסְחָרִי

מקומות העבודה הרשמיים מגדירים את התרבות ואתוס המותג הארגוני. בעידן זה מקום עבודה בריא הוא חובה בו אנשים מקבוצות גיל שונות, מין, דת מתאחדים ויוצרים סביבה עסקית משותפת.

גרינלאם מציעה מגוון מגוון של תיקי מוצרים לקראת הענקת זהות ייחודית למשרדים עם מוצרים ברמה עולמית המצוידים בסטנדרטים בינלאומיים למרחב בריא יותר.

לרבד Greenlam / HPL, לוחות קומפקטיים, ערכות דלתות מהונדסות הן בחירה מתאימה מכיוון שהם מגיעים עם תכונות אנטי בקטריאליות, נגד טביעות אצבע. ניתן לעלות על שטחים ציבוריים, ריהוט משרדי, אזורי תנועה גבוהה, מה שהופך את החללים ליפים ובריאותיים בו זמנית.

המוצרים אינם רק מודעים לבריאות אלא מגיעים עם כמה יתרונות אחרים כמו סבירות, עמידות, אסתטית, קלות התקנה, ידידותית לסביבה, פחות אחריות תחזוקה, סגנונות שונים, מגוון עיצובים, התאמה אישית קלה.

חזיתות קיר חיצוניות

מלונות החיפוי החיצוני של גרינלאם מעניקים חשיבות ראשונית למראה ולתחושה חיצוניים המעניקים להם אופי ייחודי. חזיתות חיצוניות זקוקות לדחיסות חיצוניות של עידן חדש וחיפויים חיצוניים של Greenlam הם המתאימים ביותר למטרה זו אשר יכולים לעמוד בטמפרטורה קיצונית ותכונה מעכבת האש שלה הופכת את זה למוצר מושלם לבטיחות בניית משרדים. זהו מוצר ידידותי לסביבה ללא תוכן אוריאה ומערכת התקנה קלה מהווה ברכה הן עבור שדה ירוק והן עבור פרויקטים של משרד שדה חום / מסחרי.

אזור קבלה / המתנה

אזורי הקבלה של Greenlam AFX ו- Greenlam Laminates עמוסים ותמיד עדים לתנועה רבה ולמגע עם משטחים. Greenlam AFX & Laminates מגן על צמיחה של כמעט 99% מהצורה הנפוצה של חיידקים מה שהופך אותם לחיוביים. מוצר זה מיוצר על ידי שילוב קבוע של סוכן אנטי מיקרוביאלי המאושר על ידי US-EPS, מוכר ונמצא בשימוש נרחב, הופך את זה לאידיאלי עבור ריהוט למוצרי בריאות להתנגד לנגיף COVID.

חֲדַר כְּבִיסָה

גרינלאם סטורדו מקומות כמו בתי מלון, מועדונים, מסעדות הם המרחבים שזקוקים לפתרונות שטח קלים להתקנה, עמידים, חסכוניים וקלים לתחזוקה, והולכים טוב עם חללי הפנים גרינלאם סטרדו היא מערכת חלוקת שירותים ומתנהגת כמו ברכה לבנייני משרדים כ יש לו יתרון נוסף של היגיינה עם המאפיין האנטי בקטריאלי שלה. הוא מיוצר על ידי שילוב קבוע של סוכן אנטי-מיקרוביאלי שאושר על ידי ארה"ב-EPA במהלך תהליך הייצור, מה שמבטיח בריאות והיגיינה מוחלטים ושומר על נטול חיידקים. הוא בעל עמידות גבוהה ומופיע היטב באזורי תנועה כבדה. בנוי בטכנולוגיה חדישה בהתאם לתנאי האקלים ההודים, Greenlam Sturdo מתפקד בצורה יוצאת מן הכלל באזורים עם עומס תנועה כבד, לחות גבוהה ולחות גבוהה גם כן.

בתי כביסה / שירות שירותים

Greenlam AFX, Greenlam Laminates ו- Mikasa Doors & Frames לתעשייה כזו יש משטחים שרואים פעולות יומיומיות שמתמודדים עם בלאי קבוע. Greenlam AFX מגיע עם משטח העמיד בפני טיפול קשה על גבי שולחנות השולחן. זה תוכנן במיוחד בטמפרטורה גבוהה ותהליך ליצירת משטח לא נקבובי ואנטי טביעת אצבע. טיפול זה גם הופך את המשטח לדוחה הידרו ומקל על ניקוי זיהומים וסימני שומן. זה כברירת מחדל אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי וגם מומלץ ביותר עבור קירות משרד וריהוט.

חדר מפגש / חדר כדור

Greenlam AFX, Greenlam Laminates & Mikasa רצפות, Mikasa דלתות ומסגרות חדרים כאלה הם מרחבי תנועה גבוהים ו- Greenlam AFX מגיע עם משטח שיכול לעמוד בטיפול קשה על גבי שולחנות השולחן. זה תוכנן במיוחד בטמפרטורה גבוהה ותהליך ליצירת משטח לא נקבובי ואנטי טביעת אצבע. טיפול זה גם הופך את המשטח לדוחה הידרו ומקל על ניקוי זיהומים וסימני שומן. זה כברירת מחדל אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי וגם מומלץ ביותר עבור קירות משרד וריהוט. מסגרות הדלתות והמסגרות של Mikasa הן גימור מושלם, התקנה מהירה יותר, זמני עופרת קצרים יותר ותכונות פונקציה גבוהות כגון עמידות באש עד 120 דקות, תכונות אנטי בקטריאליות עם תכונה מעכבת אש בהתאם להנחיות.

חֲדַר הַלבָּשָׁה

Greenlam Sturdo למתקן האחסון של הצוות Greenlam Sturdo פתרונות הלבשה מגיעים עם היגיינה עם המאפיין האנטי בקטריאלי שלה. הוא מיוצר על ידי שילוב קבוע של סוכן אנטי-מיקרוביאלי שאושר על ידי ארה"ב-EPA במהלך תהליך הייצור, מה שמבטיח בריאות והיגיינה מוחלטים ושומר על נטול חיידקים. הוא בעל עמידות גבוהה ומופיע היטב באזורי תנועה כבדה. בנוי בטכנולוגיה חדישה בהתאם לתנאי האקלים ההודים, הוא פועל בצורה יוצאת מן הכלל באזורים עם עומס תנועה כבד, לחות גבוהה ולחות גבוהה גם כן.

מסעדה / בֵּית קָפֶה

Greenlam AFX, Greenlam Laminates בתי קפה הם החללים הנפוצים ביותר וזקוקים לפתרונות כמו Greenlam AFX & Greenlam Laminates שמגיעים עם משטח שיכול לעמוד בכיסאות שולחן קשים, משטחי שולחן, פינת ישיבה. זה תוכנן במיוחד בטמפרטורה גבוהה ותהליך ליצירת משטח לא נקבובי ואנטי טביעת אצבע. טיפול זה גם הופך את המשטח לדוחה הידרו ומקל על ניקוי זיהומים וסימני שומן. זה כברירת מחדל אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי וגם מומלץ ביותר למשטחי בית קפה מה שמקל מאוד על התחזוקה שלו.

חדר מנהלים

Greenlam Compacts, Greenlam AFX, Greenlam Laminates ו- Mikasa Doors & Frames חדרי מנהלים זקוקים לפתרונות מבטיחים כמו Greenlam AFX & Greenlam Laminates מכיוון שהם עומדים בטיפול קשה על משטחי השולחן. זה תוכנן במיוחד בטמפרטורה גבוהה ותהליך ליצירת משטח לא נקבובי ואנטי טביעת אצבע. טיפול זה גם הופך את המשטח לדוחה הידרו ומקל על ניקוי זיהומים וסימני שומן. זה כברירת מחדל אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי.

חדר אלקטרוניקה / IT

Greenlam Compacts (2-3 מ"מ עובי) ודלתות Mikasa Greenlam Compacts מציעה לוחות פני שטח המיועדים לעמוד בתנאים קשים, מכשירים אלקטרוניים מתקדמים עם תחזוקה מעטה ככל האפשר, מערכת הגנה זו מגיעה כמגן מפני חבורות, שבירה בטעות מתגרד עם המאפיין האנטי בקטריאלי, עמיד בפני שחיקה, עמיד בפני אש ועמיד בפני דהייה, מערכת ציפוי הקיר הזו הופכת להיות צורך השעה. דלתות ומסגרות של Mikasa מציעות התקנה מהירה, תחזוקה קלה ותכונות מדורגות אש.

יתרונות עיקריים

לא- נַקבּוּבִי

לא- נַקבּוּבִי

מרחב שרק מאפשר למחמאות לחלחל פנימה, ולא אבק ומים.

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

למרחבים השומרים על וירוסים, חיידקים ופטריות, ושומרים על בטיחותך ושלם.

קל לנקות

קל לנקות

חללים קלים לתחזוקה שעוברים מבולגן לניקיוני תוך שניות.

עמיד מאוד בכימיקלים

עמיד מאוד בכימיקלים

כדי להבטיח שהמרחבים היפים שלך לא מגיבים לתגובות כימיות כלשהן

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

איכות אוויר נקית יותר נקייה כך שתנשמו רק אוויר צח ונקי.

Get In Touch With Us

×

    get in touch