פתרונות משטח שמבטיחים בטיחות והיגיינה ​

בית I וילאסI דירות

מגורים

למינציה של Greenlam הם הבחירה המועדפת על בתים או חללי מגורים. הם עמידים, עמידים בפני שריטות, אנטי בקטריאליות כדי לשמור על בריאות הסביבה הפנימית לך ולמשפחתך. Greenlam Laminates דואג למשפחתכם ומבטיח לכם מרחב ללא חיידקים שנמשך שנים בזכות האיכות המעולה שלנו.

המוצרים שלנו מגיעים עם הגנה מיקרוביאלית על פני השטח הופכת את הלמינציה לחופשית, ומונעת כתמים וריחות רעים. המוצרים של Greenlam Laminates מדורגים גבוה בביטחון ללא השפלה, ומונעים סיכונים לזיהום צולב.

טכנולוגיה אנטי בקטריאלית מונעת צמיחה בלתי מבוקרת של חיידקים, עובש עד 99.9% הופך את המוצרים לעמידים. המוצרים שלנו מאושרים על ידי גופים ממשלתיים ההופכים אותם לבטוחים והיגייניים למגע ישיר של מוצרי מזון. זה חסכוני וקל לתחזוקה.

רוב האנשים מבלים 85% מחייהם בתוך הבית – בתוך בתים. עם השכיחות הגוברת של מחלות בדרכי הנשימה במדינה, מומחי בריאות מזהירים מפני מפגעי זיהום האוויר הפנימי מכיוון שמספר מחקרים מראים כי מזהמים פנימיים גבוהים בהרבה מאלו שבסביבה חיצונית עירונית. על פי מחקר, בהודו, הנטל המשוער של מחלות נשימה עקב זיהום אוויר פנימי הוא 1.6-2 מיליארד ימי מחלה בשנה. המוצרים של גרינלאם מגיעים עם סטנדרטים בינלאומיים כמו Greenguard, NSF, אישורים אנטי בקטריאליים ואחרים עם הבטחה מוכחת לעזור לכם לבנות את החללים הפנימיים שלכם בריאים ולהעניק למשפחה שלכם בית ששווה לחיות בו.

חזית חיצונית

החזיתות מתמודדות עם טמפרטורות קיצוניות והן זקוקות למוצר שעומד בפני שינויים בטמפרטורה וצריך לעכב אש בו זמנית. חיפויים חיצוניים לגרינלאם מגיעים עם תכונות אלה מה שהופך אותו לבחירה מושלמת לבטיחות בתיך. זהו מוצר ידידותי לסביבה ללא תוכן אוריאה ומערכת התקנה קלה.

אזור מגורים

למינציה של גרינלאם ודלתות מיקאסה אזור זה המשמש בעיקר בבתים זקוק לחיידקי הגנה ולשמור על חלל הפנים הפנימי חופשי. למינציה של גרינלאם מגיעה עם אנטי בקט. יתרונות המגנים מפני עיכוב הצמיחה של כמעט 99% מהצורה הנפוצה של חיידקים. מוצר זה מיוצר על ידי שילוב קבוע של חומר אנטי-מיקרוביאלי המוכר על ידי US-EPS, מוכר ונמצא בשימוש נרחב, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור רהיטים ואזורי יישום אחרים. דלתות מיקאסה מוכנות לשימוש המגיעות עם גימור מושלם, התקנה מהירה יותר, זמני עופרת קצרים יותר ותכונות פונקציה גבוהות כגון עמידות באש עד 120 דקות, תכונות אנטי בקטריאליות בעלות הסמכת אש

גרם מדרגות

מדרגות קומפקט גרינלאם נחשפות למגעים כמעט מכל הסובבים בבתים ההופכים את השטח ליותר נוטה להפיץ חיידקים וחיידקים. Greenlam Compacts נועדו להגן על פני השטח מפני כימיקלים קשים והתעללות בחומרי ניקוי. הם אינם מאפשרים כל חלחול ונותרים ללא כתמים בפרקי זמן ארוכים של חשיפה. אלה הם כברירת מחדל אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי וגם מומלץ להשתמש בהם במדרגות ובמסדרונות.

חדרי שינה

חדרי שינה הם מקום אישי מאוד ולכן הם הופכים אותו למותאם יותר ומועיל לבריאות בו זמנית. למינציה של Greenlam הם אידיאליים מכיוון שהם מגנים מפני מעכב צמיחה של כמעט 99% מהצורה הנפוצה של חיידקים. מוצר זה מיוצר על ידי שילוב קבוע של חומר אנטי-מיקרוביאלי המוכר על ידי US-EPS, מוכר ונמצא בשימוש נרחב והופך אותו לאידיאלי עבור רהיטים, לוחות קיר, ארונות המתנגדים גם לנגיף COVID. עבור אזורי תנועה גבוהה כמו ארונות ושולחנות Greenlam AFX תוכננו במיוחד בטמפרטורה גבוהה ובתהליך ליצירת משטח לא נקבובי ואנטי טביעת אצבע. טיפול זה גם הופך את המשטח לדוחה הידרו ומקל על ניקוי זיהומים וסימני אצבעות. זה כברירת מחדל אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי וגם מומלץ ביותר לריהוט של מוצרי בריאות להתנגד לנגיף COVID. לדלתות בבתים מיקאסה דלתות ומסגרות מתאימות מכיוון שהן מוכנות לשימוש, גימור מושלם, התקנה מהירה יותר, זמני עופרת קצרים יותר ומגיעות עם מאפייני פונקציה גבוהים כגון עמידות באש עד 120 דקות, תכונות אנטי בקטריאליות וחומרה מתאימה.

חדר ילדים

Greenlam Compacts, Greenlam AFX, Greenlam Laminates, Chlam & Marker Grade Laminates, דלתות ומסגרות של Mikasa. בחללים אלו המיועדים לילדים יכולים להיות מותאמים אישית למינציה של גרינלאם, גרינלאם AFX למשטחים נגד טביעות אצבע מכיוון שמדובר באזורי תנועה גבוהה. למינציה כיתת גיר ומרקר לשרבוטים, מארגנת מדי יום.

מרפסת / מרפסת

חיפויים חיצוניים של גרינלאם - חללים אלה זקוקים למשטחים העמידים בפני שינויים בטמפרטורה ועליהם להיות מעכבי אש במקביל לכך שהם חשופים לרוב למזג אוויר חיצוני. חיפויים חיצוניים של גרינלאם מגיעים עם תכונות אלה מה שהופך אותה לבחירה מושלמת להיות מוצר ידידותי לסביבה ללא תוכן אוריאה ומערכת התקנה קלה.

חדרי רחצה

חללים אלו זקוקים למוצרים העומדים במגע קבוע עם מים ועליהם לטפל בהיבט הבריאותי בו זמנית. למינציה של Greenlam מגיעה עם אנטי בקט. יתרונות המגנים מפני עיכוב הצמיחה של כמעט 99% מהצורה הנפוצה של חיידקים. מוצר זה מיוצר על ידי שילוב קבוע של סוכנים המאושרים בארה"ב.

מִטְבָּח

לרבד Greenlam & AFX - משטחי השיש עשויים לרבד נגד אצבעות ולמינציה אנטי בקטריאלית. Greenlam Laminates ו- Greenlam AFX הם אנטי בקטריאליים, AFX מבטיחה שלא נשארים סימנים במקום שימוש קבוע. קל לשמור על איכות מעולה.

יתרונות עיקריים

לא- נַקבּוּבִי

לא- נַקבּוּבִי

מרחב שרק מאפשר למחמאות לחלחל פנימה, ולא אבק ומים.

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

בטיחות בתוספת טֶכנוֹלוֹגִיָה

למרחבים השומרים על וירוסים, חיידקים ופטריות, ושומרים על בטיחותך ושלם.

קל לנקות

קל לנקות

חללים קלים לתחזוקה שעוברים מבולגן לניקיוני תוך שניות.

עמיד מאוד בכימיקלים

עמיד מאוד בכימיקלים

כדי להבטיח שהמרחבים היפים שלך לא מגיבים לתגובות כימיות כלשהן

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

הסמכת GREENGUARD לפליטה נמוכה של VOC

איכות אוויר נקית יותר נקייה כך שתנשמו רק אוויר צח ונקי.

Get In Touch With Us

×

    get in touch